PJ Masks: Moonlight Heroes

Aksiyon ve macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 362.8 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Entertainment One Ltd.
Aksiyon ve macerayı doyasıya yaşayabileceğiniz bu oyunda karakterlerinizi engellere karşı koruyabilir, gece boyunca küreleri toplayabilirsiniz.

En iyi macera oyunlarından biri olan PJ Masks: Moonlight Heroes; Catboy, Gekko ve Owlette gibi PJ maskelerine sahiptir. Ay ışığının aydınlattığı çatılarda gezerek küreleri toplayabileceğiniz bu oyunda zorlu engellere ve kötü niyetli kişilere karşı mücadele edin.

Sevdiğiniz karakterleri seçebileceğiniz bu oyunda olabildiğince çok sayıda küre toplamaya çalışarak kötü niyetli karakterlerden uzak durmaya çalışın.

Koleksiyonlarınızdaki orblardan da yararlanabileceğiniz bu oyunda karakterlerinizi final skorlarına ekleyebilmek için orbları kullanabilirsiniz.  Ayrıca her karakteriniz final skorunu artırabilmek için altın tılsımları toplayabilir. Altın tılsımları bulmak oldukça zor olduğu için dikkatli olmanız gerekmektedir.

Karakter güçlendirmelerini kullanabileceğiniz PJ Masks: Moonlight Heroes oyununda kahramanlarınızın süper güçlerini de tetikleyebilirsiniz. Yüksek atlama, gizli orbları görme yeteneği ve engellerle ezilme özellikleri gibi pek çok fonksiyonun da sahibi olabilirsiniz.

Aksiyon ve eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz bu oyunda karakterlerinizi engellere karşı koruyabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan PJ Masks: Moonlight Heroes oyununu sizde cihazınıza hemen yükleyin!

 

 

PJ Masks: Moonlight Heroes indir